Technické a business pozice

Strategický/á nákupčí

Místo výkonu práce:
Uherský Brod
Obor:
Nákup
Očekávaný nástup:
dohodou

O práci ve Zbrojovce

Pracujte v tradiční české firmě, která si zakládá na kvalitních produktech, hodnotách a péči o své zaměstnance.

Čeká vás nabitá pracovní náplň

Česká zbrojovka a.s. přijme do svého týmu zaměstnance na pozici STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ. Na této pozici budete zodpovídat především za nákup dílů a služeb. Vaší zodpovědností bude také rozvoj a správa dodavatelských vztahů a zajištění odborné podpory v průběhu celého nákupního procesu u vámi svěřených komodit.

Vaše ideální výzbroj

  • minimálně středoškolské vzdělání s praxí;
  • pracovní zkušenosti v oblasti nákupu;
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost balíčku MS Office;
  • chuť se dále rozvíjet;
  • komunikativnost a skvělé vyjednávací schopnosti;
  • znalost ručních palných zbraní výhodou.

Nabízíme plný zásobník výhod a benefitů

  • klíčová pozice s možností samostatné práce a rozhodování;
  • karierní rozvoj ve společnosti s mezinárodním přesahem;
  • propracovaný systém benefitů
Kuřímská Mirka
Specialistka HR
Životopis*
Průvodní dopis
Přidat další soubor